ALARMY – centrale alarmowe, czujki, obudowy, akumulatory 

Montaż w Koninie i okolicach – niska cena i niezawodność działania.

Ochrona antywłamaniowa lokali użytkowych, firm, domów czy mieszkań to nie ekstrawagancja, a wręcz konieczność. W swojej ofercie proponujemy systemy alarmowe, potentata na polskim rynku, firmy Satel oraz alternatywne rozwiązania firmy Genevo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemów alarmowych tych producentów. W ofercie można znaleźć centrale alarmowe, czujki ruchu, zalania, dymu, czadu, kontraktony, syreny alarmowe itp.

Systemy Alarmowe

Centrale alarmowe, obudowy, akumulatory, czujki, extendery, przewody.

Sprzedajemy, montujemy i konfigurujemy niezawodne systemy alarmowe Satel oraz Genevo. Oferujemy kompletne zestawy alarmowe lub poszczególne elementy w postaci central, obudów, czujek, manipulatorów, itp.

Działamy na terenie miast Konin, Koło, Turek i Słupca i najbliższych okolic.

Doradzamy w doborze odpowiedniego systemu alarmowego w zależności od przeznaczenia (system alarmowy w domu, w biurze, w sklepie, w hali produkcyjnej, w szkole) i zasobności portfela. Konfigurujemy centralę tak, aby mozna było sterować smsem lub aplikacją w smartfonie.

Co powinien zawierać
dobry zestaw alrmowy?

  • Centralę alarmową,
  • Akumulator podtrzymujący napięcie,
  • Odpowiednią ilość czujek, 
  • W razie konieczności – odpowiednie rozszerzenia,
  • Obudowę,
  • Sygnalizator,
  • Manipulator
  • Przewody,

Z naszych usług montażu systemów alarmowych:

SKLEPY, SZKOŁY, BIURA, FIRMY PRODUKCYJNE, ROLNICY, OSOBY PRYWATNE

Jaki system alarmowy wybrać?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Najlepiej skontaktuj się z nami – przyjedziemy, obejrzymy obiekt i zaproponujemy  odpowiednie rozwiązanie. Różnorodność central alarmowych, producentów i rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy. W zależności od wielkości obiektu, ilości zastosowanych czujników, sposobu komunikacji, producenta systemu alarmowego czy konkretnego modelu – ceny mogą wahać się od tysiąca do kilku tysięcy zł.

Warto jednak pamiętać, że dobrze jest zaprojektować okablowanie systemu alarmowego jeszcze na etapie budowy. Istnieją oczywiście systemy alarmowe bezprzewodowe (lub hybrydowe), jednak jeśli jest możliwość wykorzystania połączeń kablowych, to właśnie taki sposób podłączenia elementów systemu alarmowego polecamy!

W razie pytań prosimy o kontakt: tel. +48 501771934