Dlaczego system monitoringu od MWPower?

Monitoring przestrzeni oraz pomieszczeń to jeden z elementów ochrony. Ważne jest aby zawsze działał niezawodnie, skutecznie i w razie potrzeby dostarczył materiałów, które można szybko odtworzyć, zgrać, udostępnić policji.

Od ponad 3 lat współpracujemy z firmą MWPower w zakresie systemów zabezpieczeń: systemy alarmowe i systemy monitoringu. Firma oferuje kompletne wsparcie w razie jakichkolwiek problemów technicznych, reaguje natychmiastowo, nie pozwalając, aby kontrahenci pozostali bez zabezpieczeń. Na przestrzeni lat zdarzył nam się jeden przypadek awarii rejestratora. Po zgłoszeniu do serwisu nastąpiła natychmiastowa wymiana 1 do 1 – w następnym dniu dysponowaliśmy nowym rejestratorem, który został zamontowany u klienta.

Niezawodność działania kamer to jedno, a jakość to drugie!

Na rynku można znaleźć szereg producentów i systemów monitoringu. Jedne działają lepiej, drugie gorzej nie twierdzę, że nie można znaleźć dobrych kamer i rejestratorów, ale czy nie warto zwrócić się z tym do profesjonalistów? MWPower oferuje zasadniczo dwa rodzaje profesjonalnych rozwiazań monitoringu: 4 w 1 (analog, HDTVI, HDCVI, AHD), IP.

Nie będę rozpisywał się tutaj o zaletach i wadach poszczególnych rozwiazań, w skrócie tylko napiszę, że łatwiej założyć okablowanie i zasilić kamery IP (ponieważ obsługują technologię PoE), chociaż trudniej je potem skonfigurować. Ogólnie rozwiązania IP bedą zawsze trochę droższe. Na uwagę zasługują ostatnio kamery 4w1 (protokół HikVision), które oferują niesamowita jakość obrazu w rozsądnej cenie – dostępnę są kamery 2, 4, 5, 8 megapikselowe. Do tego oczywiście należy zaopatrzyć się w odpowiedni rejestrator i dysk, na którym rejestrowany będzie zapis.


Potrzebujesz monitoringu?

ZADZWOŃ


Zapraszamy do naszego punktu w Starym Koninie przy ul. 3 Maja 70 (przed Neonetem) aby zobaczyć różnice w wyświetlaniu poszczególnych kamer. Wszystkie kamery IP i rejestratory obsługują chmurę P2P, która w niezawodny sposób umożliwia podglądanie obrazu na urządzeniach mobilnych z każdego zakątka świata (oczywiście musi być zapewniony dostęp do internetu)

Odwiedź stronę producenta

3 LATA GWARANCJI