KASY I DRUKARKI FISKALNE 

szybko, tanio, bezstresowo – dla każdej branży w Koninie i okolicach

Jesteś lekarzem, prawnikiem, fryzjerem, kosmetyczką, prowadzisz warsztat samochodowy, punkt wymiany walut czy sklep, wykonujesz usługi budowlane, hydrauliczne, wykończeniowe dla osób fizycznych? Dobrze trafiłeś. U nas kupisz, zafiskalizujesz i nauczysz się obsługi kasy fiskalnej.

Novitus kasy fiskalne

Kasy i drukarki fiskalne ONLINE firmy Novitus!

Sprzedajemy, serwisujemy, fiskalizujemy, pomagamy w doborze odpowiedniej kasy, bezpłatnie szkolimy z obsługi kasy. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń fiskalnych.

WYBIERZ MODEL URZĄDZEŃ ONLINE DLA SIEBIE


N

Sprzedaż kas fiskalnych

Sprzedajemy pełen asortyment urządzeń fiskalnych firmy Novitus: kasy fiskalne, drukarki fiskalne. Doradzamy w doborze odpowiedniego urządzenia.

N

Serwis kas fiskalnych

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Novitusa, posiadamy odpowiednie uprawnienia pozwalające na dokonywanie przeglądów okresowych kas zgodnie z ustawą.

N

Szkolenia z obsługi kas

W cenie zakupu kasy fiskalnej przeprowadzamy wstępne szkolenie pracowników, po którym możliwa będzie sprawna obsługa urządzenia. W cenie także fiskalizacja.

KASY FISKALNE NOVITUS

ITMANIAC jest  autoryzowanym serwisem i punktem sprzedaży kas fiskalnych firmy Novitus – lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych w Polsce. Oferujemy kasy fiskalne dla lekarzy, prawników, kosmetyczek, fryzjerów, mechaników samochodowych, budowlańców, hudraulików, instalatorów, punktów wymiany walut, placówek gastronomicznych i innych placówek handlowych. U nas kupisz kasę fiskalną w dobrej cenie, uzyskasz fiskalizację i szkolenie z obsługi w cenie kasy fiskalnej. Wybierając urządzenie fiskalne pamiętaj, że najtańsze nie zawsze jest najlepsze. Zawsze bierz pod uwagę niezawodność działąnia i dostępność serwisu!

 

Aktualności dotyczace urządzeń fiskalnych

Kasa fiskalna Novitus LINK Online

PRZYSZŁY HIT!Nowa niezwykła kasa fiskalna powstała wskutek połączenia wszystkich dotychczasowych zalet innych kas z oczekiwaniami klientów. Przeznaczona do pracy w punktach handlowych, ale idealnie sprawdz się w małej gastronomii i usługach. Kasę Link wyposażono w...

czytaj dalej

Obowiązek informacyjny RODO

Klauzula informacyjna RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych Administratorem danych osobowych jest Firma ITMANIAC Tomasz Michalski w Koninie, ul. 3 Maja 70, NIP: 6651658175 Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych. Dane kontaktowe...

czytaj dalej

KASA FISKALNA ONE ONLINE

1790,00 PLN netto

Opis:

Nowoczesna mała, przenośna kasa fiskalna ONLINE o dużych możliwościach. Dotykowy, konfigurowalny panel umożliwia szybką obsługę i dostęp do najpotrzebniejszych raportów, kasa wystawia faktury VAT.

KASA FISKALNA NEXT ONLINE

2390,00 PLN netto

Opis:

Nowoczesna kasa fiskalna ONLINE o dużych możliwościach. Dotykowy, konfigurowalny panel umożliwia szybką obsługę i dostęp do najpotrzebniejszych raportów, kasa wystawia faktury VAT.

KASA FISKALNA NANO ONLINE

1490,00 PLN netto

Opis:

Nowoczesna kasa fiskalna ONLINE. Mała zwarta i gotowa do pracy – połączenie z repozytorium poprzez LAN, WiFi, lub GPRS

KASA FISKALNA NOVITUS NEXT

2190,00 PLN netto

Opis:

Nowoczesna kasa fiskalna pod kontrolą systemu android znanego ze smartfonów. Możliwe zapisywanie operacji w chmurze NoviCloud.

KASA FISKALNA NOVITUS NANO E

1290,00 PLN netto

Opis:

Niezawodna mobilna kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Popularna w zakładach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach lekarskich, punktach wymiany walut, na stacjach kontroli pojazdów, wśród mechaników, lekarzy i prawników. Kasa niezwykle prosta w użytkowaniu.

CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC KASĘ FISKALNĄ W ITMANIAC?


Przede wszystkim pewność, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, niepewności, potrzeby uzyskania informacji lub porady dotyczących obsługi kasy fiskalnej, nie zostawimy Cię w potrzebie.

W cenie kasy fiskalnej otrzymujesz programowanie kasy, szkolenie z obsługi oraz fiskalizację. Dodatkowo pomagamy w wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych z fiskalizacji i dostarczamy je do Urzędu Skarbowego (pamiętaj – masz na to 7 dni od momentu fiskalizacji).

Pomagamy w doborze urządzeń fiskalnych. Wiadomo, że lekarz, stomatolog, fryzjer, kosmetyczka czy mechanik samochodowy potrzebuje innej kasy – zazwyczaj mobilnej – niż większe placówki handlowe, które wprowadzają do obrotu znaczne ilości towaru.

Prowadzimy przeglądy okresowe i ustawowe kas fiskalnych, a w razie awarii (czego nie życzymy i co zdarza się niezwykle rzadko) działamy niezwłocznie, tak aby przywrócić jak najszybciej sprawność i możliwość dalszego prowadzenia działalności.

Działamy w Starym Koninie przy ulicy 3 Maja 70 (tuż przy Neonecie), ale jesteśmy także mobilni. W razie pytań dotyczących urządzeń fiskalnych dzwoń pod nr 501771934.

Zapraszamy do współpracy!

 

NOVITUS – WIODĄCY NA RYNKU POLSKIM PRODUCENT URZĄDZEŃ FISKALNYCH

Niezawodność działania, prosta obsługa, nieszablonowe rozwiązania – to tylko niektóre zalety urządzeń fiskalnych firmy Novitus, działającej na rynku polskim od ponad 25 lat. Od czerwca 2019 roku urządzenia fiskalne wkroczyły w nową erę – erę urządzeń  fiskalnych ONLINE. W tym względzie Novitus nie ma sobie równych, szczególnie biorąc pod uwagę dwie nowe propozycje kas fiskalnych z systemem operacyjnym: NEXT ONLINE i ONE ONLINE.